O nas

Agroturystyka w Lądku Zdroju, Lutynia 13Lutynia 13 to miejsce, przepełnione unikalną atmosferą, która niezauważalnie przyciąga.

kto raz do nas zawita, będzie powracał

Nasz dom posiada niezwykłą historię, niegdyś mieściła się tu szkoła niemiecka, potem polska, w dalszej kolejności sklep. Dom właściwie upadał, gdy pod koniec lat 90tych zmienili się właściciele próbując go ożywić i zmienić. Obecnie gospodarze prowadzą agroturystykę.

Mieści się tu również przytulna kawiarenka - małe, kameralne wnętrze wymarzone na spotkania z przyjaciółmi i niewielkie rodzinne imprezy. Jej szczególną atmosferę tworzą stare obrazy, czarno - białe zdjęcia dawnych mieszkańców wioski oraz stojący na honorowym miejscu kredens. Całości dopełnia muzyka z winylowych płyt płynąca z adaptera. Miejsce to pokocha każdy, kto choć raz tu zawita.

Naprzeciw domu, w centralnym punkcie wsi znajdują się Lutyńskie Tarasy – otoczone pomostami spacerowymi i ławeczkami oczko wodne - idealne miejsce na chwilę z książką, ucieczkę od codzienności. Pływają w nim złote rybki, które podobno spełniają życzenia…..Warto spróbować! Zaraz obok znajduje się Gościniec Lutyński - miejsce spotkań mieszkańców oraz imprez okolicznościowych, takich jak odpusty, dożynki, ogniska.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©2010-2024 Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika | Polityka Prywatności

Kreacja i utrzymanie MYGOLDFOX