Oferta

Tanie noclegi w Lądku-Zdroju, Lutynia 13Oferujemy obsługę w językach: angielskim i rosyjskim a także niemieckim.

Na naszych gości czekają pokoje 2, 3 i wieloosobowe, każdy pokój posiada własną łazienkę. Do dyspozycji jest także aneks kuchenny, pokój wypoczynkowy, duży taras i piękny ogród.

Zjeżdżalnia i huśtawki to ulubione miejsce zabaw dzieci. Natomiast gdy pogoda nie dopisuje rodzice mogą oddać się lekturze korzystając z naszej biblioteczki a dzieci zagrać w gry planszowe bądź odnaleźć w sobie artystę rysując i malując.

Zachęcamy Państwa do czynnego wypoczynku – dzięki dużej liczbie tras spacerowych i rowerowych można odkrywać coraz to inną część naszej okolicy. Bliskość wyciągów narciarskich (Czarna Góra, Lądek Zdrój, Kamienica, Bielice oraz kilka kompleksów po stronie czeskiej) zadowoli amatorów białego szaleństwa.

Propagujemy zdrowy tryb życia i żywność ekologiczną – okoliczne łąki obfitują w zioła, z których można przyrządzić wzmacniające herbaty (miętową, rumiankową, pokrzywową, ze skrzypu, lipową, dziurawcową), które w połączeniu z krystalicznie czystą wodą podobno działają cuda… Latem proponujemy wybrać się na jeżyny, maliny, jagody lub poziomki a jesienią oczywiście na grzyby.

Zainteresowanym poznawaniem innych kultur polecamy wycieczkę do Czech. Przejście graniczne Lutynia-Travna umożliwia odwiedzenie naszych sąsiadów zarówno pieszo jak i samochodem. Wędrówka z naszego domu do pobliskiej wsi Travna zajmuje nie więcej niż 45min. Samochodem można udać się do nieco dalej położonego Javornika, gdzie znajduje się przepiękny zamek na wzgórzu oraz jedna z największych w europie kolekcji fajek.

Cennik

Oferujemy noclegi już od 35 zł za dobę od osoby!

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©2010-2020 Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika | Polityka Prywatności

Kreacja i utrzymanie MYGOLDFOX