Basen w Kątach Bystrzyckich.Atrakcje

Dużą atrakcją w okresie letnim jest basen oraz kort tenisowy. Ponadto zapraszamy na przejażdżki na konikach oraz dzieci na przejażdżki na osiołkach.

Dom otoczony jest pięknym ogrodem z przepływającym przez niego strumykiem. Atmosfera tego miejsca na pewno przyczyni się do udanego wypoczynku. Polecamy również domową kuchnię: pyszne obiadki i domowe ciasto.

Cały teren wczasowy jest ogrodzony, posiada wydzielone miejsca parkingowe.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne leży 5 km od uzdrowiska Lądek Zdrój. Goście mogą więc korzystać z pitnych wód zdrojowych oraz licznych zabiegów sanatoryjnych.

Położenie naszego pensjonatu sprawia, że jest on również atrakcyjny jako obiekt Korty tenisowe w Lądku-Zdrojuwczasowy w okresie zimowym. Najbliższy wyciąg znajduje się w Lądku Zdroju, trochę dalej natomiast kompleks narciarski Czarna Góra. Dla małych dzieci wystarczą górki za domem do zjeżdżania na sankach. Po szaleństwach na śniegu wszyscy mogą ugrzać się przy tradycyjnym kominku lub skorzystać z pobytu w saunie. Wieczorem proponujemy wspólne turnieje ping-ponga.

Polecamy więc nasze Gospodarstwo Gościnne "Pod Bukiem" wszystkim, którzy chcą spędzić atrakcyjne wakacje zarówno latem, jak i zimą. Ponadto organizujemy różne uroczystości rodzinne, biznesowe i spotkania towarzyskie.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©2010-2022 Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika | Polityka Prywatności

Kreacja i utrzymanie MYGOLDFOX