O nas

Szukacie spoko miejsca na pełen reset Waszych umęczonych dniem codziennym myśli i mięśni?

Idealną miejscówką do tego celu jest OdwaznyTeam.pl.

Jesteśmy duetem pozytywnie nastawionych do świata świrów, dla których aktywne życie jest jego smaczkiem. Biegamy po asfaltach i błotach, wyciskamy z siebie siódme poty- nie dla kolejnej pamiątkowej blachy i koszulki, lecz dla satysfakcji- dokładnie tak jak WY! Uwielbiamy aktywność- dokladnie jak WY!

Dla Waszego wypoczynku oddajemy do dyspozycji czyste i ciepłe pokoje 2,3,4- osobowe z łazienkami, wspólną- dla chcących gotować sobie samemu - w pełni wyposażoną kuchnię, narciarnię, rowerownię oraz salę fitness

W dużym holu do dyspozycji Gości jest stół do ping-ponga oraz piłkarzyki. Dla najmłodszych Gości mamy wewnętrzny plac zabaw z miejscem dla ich opiekunow, gdzie pilnując swoich pociech mogą wypić kawę czy poczytać gazetę.

Doznania kulinarne kuchni tradycyjnej, ale także wegetariańskiej i wegańskiej to atrybuty, za które nas chwalą z mlaskaniem nasi Goście.

Gdybyście przyjechali z dzieciaczkami i chcieli mieć nieco czasu dla siebie- ogarniemy i to -organizując Waszym pociechom równie aktywny wypoczynek w cenie pobytu. Wokół domu jest w bród miejsca na zabawy wszelakie, ogniska, grillowanie, opalanie i – wisienka na torcie - kąpiel w krystalicznie czystej rzece - Białej Lądeckiej - płynącej bezpośrednio w granicy działki. Morsowanie w niej to istna przyjemność, której doświadczamy na co dzień i chętnie się nią z Wami podzielimy.

Posiadamy też duży, utwardzony parking, a w okolicy niezliczoną ilość atrakcji naturalnych - trasy spacerowe, biegowe i rowerowe, narciarskie oraz jaskinie i kopalnie wszelakich bogactw.

Czyli …jest co robić. Na nudę czasu nie będzie. Na oglądanie TV też- bo nie ma w naszym domu telewizorów. W odwodzie macie free WI-FI w całym obiekcie.

Chcecie więcej? Dajcie znać - postaramy się temu sprostać. Lubimy wyzwania

Zapraszamy : Magda- weganka z wyboru i Darek- mistrz owsianki na śniadanie.

                      

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©2010-2024 Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika | Polityka Prywatności

Kreacja i utrzymanie MYGOLDFOX