OdważnyTeam.pl - Stronie Śląskie, Stary Gierałtów 74O nas

Szukacie spoko miejsca na pełen reset Waszych umęczonych dniem codziennym myśli i mięśni?

Idealną miejscówką do tego celu jest OdwaznyTeam.pl.

Jesteśmy duetem pozytywnie nastawionych do świata świrów, dla których aktywne życie jest jego smaczkiem. Biegamy po asfaltach i błotach, wyciskamy z siebie siódme poty- nie dla kolejnej pamiątkowej blachy i koszulki, lecz dla satysfakcji- dokładnie tak jak WY!

Dla Waszego wypoczynku oddajemy do dyspozycji czyste i ciepłe pokoje 2,3,4- osobowe w większości z łazienkami, wspólną - w pełni wyposażoną kuchnię, narciarnię, rowerownię oraz salę fitness. Niebawem także pojawi się sauna z obowiązkowym zanurzaniem w beczce z zimną wodą.

Gdybyście przyjechali z dzieciaczkami i chcieli mieć nieco czasu dla siebie - ogarniemy i to - organizując Waszym pociechom równie aktywny wypoczynek. Wokół domu jest w bród miejsca na zabawy wszelakie, ogniska, grillowanie, opalanie i – wisienka na torcie - kąpiel w krystalicznie czystej rzece - Białej Lądeckiej - płynącej bezpośrednio w granicy działki. Morsowanie w niej to istna przyjemność, której doświadczamy na co dzień i chętnie się nią z Wami podzielimy.

Posiadamy też duży, utwardzony parking, a w okolicy niezliczoną ilość atrakcji naturalnych - trasy spacerowe, biegowe i rowerowe, narciarskie oraz jaskinie i kopalnie wszelakich bogactw.

Czyli …jest co robić. Na nudę czasu nie będzie. Na oglądanie TV też. W odwodzie macie free WI-FI w całym obiekcie.

Chcecie więcej? Dajcie znać - postaramy się temu sprostać. Lubimy wyzwania

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©2010-2019 Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika | Polityka Prywatności

Kreacja i utrzymanie MYGOLDFOX